-
Běh Stromovkou
-
Běh Stromovkou
-
Běh Stromovkou
-
Běh Stromovkou
-
Běh Stromovkou
-
Běh Stromovkou
-
Běh Stromovkou, muži
-
Běh Stromovkou, start
-
Běh Stromovkou, start žen
-
Běh Stromovkou, vítěz Frankl
-
Běh Stromovkou, vítězka Koubková
-
Běh Stromovkou, účastník Sparty
-
Běh dorostu na 1500m
-
Běh kolem Manin
-
Běh na 10 km
-
Běh na 100 m
-
Běh na 100 m
-
Běh na 100 m, atlet Helly
-
Běh na 100 m, atlet Heyduk
-
Běh na 100 m, stupně vítězů
-
Běh na 100 m, vítěz Fišer
-
Běh na 100 m, vítěz Hejduk
-
Běh na 100 m, vítěz Juranka
-
Běh na 1000 m, atlet Hošek
-
Běh na 100m
-
Běh na 100m
-
Běh na 100m
-
Běh na 100m
-
Běh na 100m, atlet Engl
-
Běh na 100m, atleti Metcalf a Heyduk
-
Běh na 100m, atletka Neuserová
-
Běh na 100m, vítěz Bilič
-
Běh na 100m, vítěz Juranka (Slavie), druhý Homolka (Lovosice)
-
Běh na 100m, vítězka Hanzlíková (Slavie)
-
Běh na 100m, vítězka Krausová
-
Běh na 10km
-
Běh na 110 m překážek
-
Běh na 110m překážek
-
Běh na 11m, atlet Kozlov
-
Běh na 1500 m, atleti Kněnický a Plh
-
Běh na 15000 m, atlet Koščak
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m
-
Běh na 1500m, Dr. Schoffer.
-
Běh na 1500m, atlet Denisov
-
Běh na 1500m, atlet Hošek
-
Běh na 1500m, atlet Kadeřábek (Sparta)
-
Běh na 1500m, atlet Wachtl.
-
Běh na 1500m; atlet Bican
-
Běh na 200m, atlet Díšek (Olomouc)
-
Běh na 200m, atlet Hampl (Sparta)
-
Běh na 200m, atlet Voigt
-
Běh na 200m, atletka Koubková
-
Běh na 200m, vyhlášení vítězů
-
Běh na 3000 m, start
-
Běh na 3000m, atlet Mc Cluskey
-
Běh na 3000m, vítěz Zelenka
-
Běh na 3km
-
Běh na 3km, atlet Hron (T)
-
Běh na 3km, atlet Znamensky
-
Běh na 400 m
-
Běh na 400m vojsko, Dr. Artmann
-
Běh na 400m, atlet Kněnický
-
Běh na 400m, atlet Kněnický
-
Běh na 400m, atlet Ljulko
-
Běh na 400m, atlet Petschauer vítězí
-
Běh na 400m, atlet Tischer
-
Běh na 400m, svob. Krátký
-
Běh na 5 km
-
Běh na 5 km, atleti Duin a Cristea
-
Běh na 5 km, vítěz Kuzoscinský
-
Běh na 5000m, atleti Hanza a Sojka
-
Běh na 5km
-
Běh na 5km
-
Běh na 5km
-
Běh na 5km, atlet Znamensky
-
Běh na 60m, vítězka Grimmová (Slavie)
-
Běh na 80 m, Vildová, Burghauserová, Vesmiřovská
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m
-
Běh na 800m, atlet Otahal
-
Běh na 800m, atlet Schwarz
-
Běh na 800m, atletka Filanderová (Slavie)
-
Běh na 800m, atletky Koubková a Grundová
-
Běh na 800m, atletky Koubková a Grundová
-
Běh na 800m, vítěz Rošický
-
Běh na 800m, vítěz Villy
-
Běh na 8km
-
Běh na1500m, vede atlet Švarc