-
II. Běh Dobříš - Příbram 20 km
-
II. Běh Kutná Hora - Kolín
-
IX. Atletická veterániáda Prostějov
-
IX. Mezinárodní chodecký a běžecký závod na 30 km
-
IX. Nöi kosarlaboa Európa Bajnogság
-
IX. Olympische Winterspiele 1964 Innsbruck
-
IX. Slet všesokolský v Praze
-
Iblová Anna
-
Ing. Džamal Čempikina Sachib
-
JUDr, Jan Podlipný
-
JUDr. Alois Rašín
-
JUDr. Josef Müldner
-
JUDr. Karel Kramář
-
Jakub Obrovský
-
Jan Heřman
-
Jan Kubelík
-
Jan Štursa
-
Jaroslav Kocian
-
Jaroslav Kvapil
-
Jiří Bittner
-
Jiří Wolker
-
Josef Bohuslav Foerster
-
Josef Dürich
-
Josef Kalousek
-
Josef Maria Emanuel Lešetický z Lešehradu
-
Josef Suk st.
-
Julius Miloš Komárek
-
Julius Zeyer
-
Julius Zeyer
-
Karel Burian
-
Karel Kapoun
-
Klopový odznak (MOV) Josefa Rösslera-Ořovského
-
Konstantin Biebl
-
Královna Viktorie
-
Krátkovlnný vysílač (rušička signálu) Tesla KRV 1
-
Ladislav Jan Šaloun
-
Ladislav Klíma
-
Ladislav Zelenka
-
Lathyrus pratensis
-
Lebka irbise - Panthera uncia
-
Lebka jaguára - Panthera onca
-
Lebka kapybary - Hydrochoerus hydrochaeris
-
Lebka karakala - Caracal caracal
-
Lebka kočky bažinné - Felis chaus
-
Lebka levharta čínského - Panthera pardus japonensis
-
Lebka rysa červeného - Lynx rufus
-
Lebka sajgy - Saiga tatarica
-
Lebka tygra ussurijského - Panthera tigris altaica
-
Lebka vřešťana - Alouatta
-
Lehkoatletické závody mužů Č. O. S. - oštěp
-
Lehkoatletické závody mužů Č. O. S. - skok o tyči
-
Leucobryum glaucum Schimp.
-
Lidové hry v Písku
-
Lubor Niederle
-
Lunaria cruciata
-
Lunaria cruciata
-
Lunaria cruciata
-
Lunularia cruciata
-
Lyžařská mistrovství Svazu lyžařů RČS - Juniorky
-
MUDr. Bedřich Kisch
-
MUDr. Bohumil Malý
-
Manuální telefonní přepojovač
-
Marešův ceďák
-
Marie Pujmanová
-
Marie Úlehlová - Tilschová
-
Maxim Gorkij
-
Medaile VI. Primátorské závody osmiveslic
-
Medaile lyžařky Anny Hanušové z padesáti kilometrového distančního závodu
-
Medaile pro mistra veslaře zemí Koruny české
-
Medaile pro mistra Čech na 1500 metrů
-
Medaile pro mistra Čech ve vrhání disku
-
Medaile z I. mezinárodních závodů veslařských
-
Medaile z III. primátorského závodu osmiveslic,
-
Medaile z V. primátorského závodu osmiveslic
-
Medaile z footballového turnaje PKKV
-
Medaile z hockeyového poháru
-
Medaile z mezinárodních atletických závodů o mistrovství Rakouska v běhu na 100 yardů
-
Medaile z padesáti kilometrového závodu Sněžka-Kotel-Jilemnice
-
Medaile z veslařských závodů
-
Medaile za I. místo v běhu na 100 y na mistrovství Moravy v Brně
-
Medvěd Míša
-
Mezinárodní vojenské lyžařské závody
-
Mezistátní utkání Maďarsko - ČSR v obdíjené
-
Milan Rastislav Štefánik
-
Mistr ČSR v košíkové žen
-
Mistrovství Evropy v basketbalu
-
Mistrovství RČS
-
Mistrovství republiky československé v Pardubicích
-
Mistrovství světa v košíkové žen. Československo 1967
-
Mistrovství světa v lukostřelbě. Londýn 1948
-
Mistrovství světa v lukostřelbě. Londýn 1948
-
Mistrovství světa ve fotbale
-
Mistrovství světa ve fotbale
-
Mistrovství ČSR
-
Mlýn litinový Elgin
-
Mlýnek nástěnný